Toptan Ve Perakende Fiyatlandırma Tek Yerde

Tek panel üzerinden farklı fiyatlandırma sayesinden hem perakende fiyatınız hemde bayilerinize vermiş olduğunuz fiyatları farklı girebilirsiniz.

Web siteninizin ön kısmında gözüken fiyatlar perakende satış fiyatlarınız gözükecektir. Sisteme giriş yapıldıktan sonra kullanıcılarınız ve bayileriniz tanımlamış olduğunuz indirimli fiyatları göreceklerdir.

Böylelikle perakende ve toptan müşterileriniz ile fiyat vermek için kaybetmiş olduğunuz zamanı geri kazanmış olacaksınız.

4 Adet bayi gurup fiyatı belirleyebilirsiniz. Her bayi gurubu sadece kendi fiyatları üzerinden alışveriş yapabilirler.

Alış ve satış fiyatlarını sisteme girdiğiniz zaman sistem günlük satış kaarınızı anlık olarak hesaplayacaktır.

Gelişmiş Raporlarama Sistemi

Gelişmiş raporlama sistemi sayesinde aklınıza gelebilecek bütün raporlama sistemlerine hakim olabileceksiniz.

SİPARİŞ RAPORLARI: Bu ekran da gözüken raporlar siparişlerinizin tarihsel adetlerini, Hangi kategorinin ne kadar ürün satışı olduğunu, hangi şehirlere satış yapıldığını hangi kargo firmasından kaç adet ürün gönderildiği yada hangi ödeme sistemi ile ne kadar satış yapıldığına kadar her şeyi takip edebilirsiniz.

ÜRÜN RAPORLARI: Bu alanda bulunan raporlamarda ise stok hareketlerinizi, stoklarınızın alış ve satış değerlerine kadar bütün raporlamaları görebilirsiniz.

MÜŞTERİ RAPORLARI: Bu alanda yeni üyelikleri, üyelerin hareketlerini, bayilerinizi ve hareketlerini vs gibi raporlamaları görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ RAPORLARI: Bu alanda normal de 3. parti uygulamalar tarafından ölçülen bilgileri kendi sistemimiz içerisinde görebilirsiniz, Gelen ziyaretçiler hangi platformlardan gelmiş İnstagram, Facebook yada google gibi takibini yapabilirsiniz.
Müşterilerinizin dönüşüm değerlerini takip edebilirsiniz. İçerik görüntüleme, sepete ekleme, alışveriş başlatma ve tamamlanan alışveriş gibi dönüşümleri takip edebilirsiniz.

Gelişmiş Muhasebe Entegrasyonu

Muhasebe entegrasyonu sayesinde sistemi aynı zamanda muhasebe yazılımınıza entegre edebilirsiniz.
E-FATURA: Sistemi GİB'in kendi sistemine entegre ederek tek tıkla E-Fatura kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖN MUHASEBE SİSTEMİ : Paraşüt, Bir Fatura, Bizim Hesap gibi ön muhasebe yazılımları sayesinde bir çok işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
MUHASEBE ENTEGRASYONU: Mikro, Nebim, Eta, Logo gibi muhasebe sisteminizi entegre ederek muhasebe işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Trendyol, Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Epttavm, Amazon, Akakce, Cimri, Modanisa, Ciceksepeti, Pazarama entegrasyonu ile ürünleriniz hızlı bir şekilde yayınlayabilir ve siparişlerinizi zaman kaybetmeden kargolayabilirsiniz.

BÜTÜN PAZARYERİ TEK PANELDE: internet üzerinden satış yapmayı planlayan firmalar tek tek uğraşmak yerine daha kolay bir şekilde ürün ekleme işlemlerini veya sipariş takiplerini yapabilirler.

ÜRÜN RAPORLARI: Birbirinden farklı e-ticaret siteleri üzerinden ürün satışı yapmak isteyenler için tek panel üzerinden kullanım imkanı sağlamaktadır.

Linkler

© 2024 · Powered By Asgard Bilişim ·  BM Group Global Danışmanlık Markasıdır